Praktyki

Z początkiem lipca, studenci (2-go roku ) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbywają w naszej Kancelarii praktykę zawodową. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie jakie zdobędą,w Taxie, zaowocują w ich przyszłej karierze zarówno naukowej, jak i zawodowej. Być może część z tych osób zdecyduje się współpracować z Taxą

Akcja sprzątanie – otwarci na środowisko

W miniony piątek, część zespołu TAXY, wzięła udział w przedsięwzięciu „Akcja sprzątanie- otwarci na środowisko” organizowanej przez Art. Open. Mimo wysokiej temperatury, nasi przedstawiciele, dzielnie walczyli, o porządek.

Już po chwili worki zapełnione były odpadami, co uświadomiło nam dwie istotne kwestie: 1. nasza planeta jest bardzo zanieczyszczona, za co jesteśmy odpowiedzialni 2. Musimy dbać o zdrowie i czystość naszej Ziemi.

NASZ ZARZĄD

Z dniem 21.5 br., zmianie uległ skład zarządu Taxy.

Monika Mucha, która była prokurentem, jest teraz członkiem zarządu, obok Jakuba Boberskiego i Sabiny Moczko- Wdowczyk.

Szczepimy się

Już ponad połowa zespołu Taxy, dołączyła do grona osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.
Część zrobiła to we własnym zakresie, inni skorzystali z opcji, jaką zaoferowała nasza kancelaria- umożliwiła zapisy dla chętnych na szczepienie. Dlaczego warto się szczepić? Powodów jest tyle, ilu ludzi. Każdy ma swój. Jednak najważniejszy z nich, to zdrowie i życie każdego z nas. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej.

Po raz kolejny wśród Najlepszych!

15 kwietnia 2021 roku opublikowane zostały wyniki XV Rankingu firm doradztwa podatkowego w Polsce, organizowanego przez Dziennik Rzeczpospolita.

Nasza Kancelaria zajęła 1. miejsce (ex aequo) w województwie dolnośląskim pod względem liczby doradców podatkowych, a tym samym 29 miejsce w Rankingu ogólnopolskim.
Ze względu na poziom osiągniętych przychodów w 2020 r. uplasowaliśmy się również na 29 miejscu Rankingu, co jest znakomitym wynikiem zważywszy na ilość biorących w nim udział firm i trudny 2020 rok.
Ogromnie cieszymy się z wysokich pozycji w Rankingu i mamy nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych latach.

Życzenia Wielkanocne

Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Wielkiejnocy. Dużo zdrowia, radości, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz mokrego poniedziałku życzy Zarząd i pracownicy Taxy.