Eko-TAXA

27.05.2022 część zespołu TAXY wzięła po raz kolejny udział w „Akcji Sprzątanie -Otwarci na Środowisko” organizowanej przez Art Open. Nasi pracownicy zaangażowali się w sprzątanie
nadbrzeża Odry. Mimo niesprzyjającej pogody, nasza delegacja nie próżnowała i szybko zebrała sporą liczbę worków z odpadami. Cieszymy się, że dla zespołu TAXA bliska jest ekologia i przyszłość naszej planety.

Uroczystość

28 maja nasz menadżer Arkadiusz Gaczyński zmienił stan cywilny i został szczęśliwym mężem. Gratulujemy i życzymy nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

TAXA Group wśród najlepszych w Rankingu „RZECZPOSPOLITEJ”

15 kwietnia 2022 roku opublikowane zostały wyniki XVI Rankingu firm doradztwa podatkowego w Polsce, organizowanego przez Dziennik Rzeczpospolita.

Na 80 zgłoszonych firm nasza kancelaria zajęła 29. miejsce w ogólnopolskim rankingu a tym samym 1. miejsce w województwie dolnośląskim. Tak wysoka pozycja bardzo nas cieszy i dodaje nam motywację do pracy, by w kolejnych latach osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Agrokonsument.pl

Nasza Kancelaria od jakiegoś czasu współprace z serwisem Agrokonsument.pl, który specjalizuje się nie tylko w tematyce podatkowej, ale również w prawie cywilnym, polityce rolnej i bezpieczeństwie żywności.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z tym medium, że względu na wysoki merytoryczny poziom tekstów. Redakcję Agrokonsument.pl prowadzi dr Piotr Łuczak, wieloletni były redaktor naczelny Tygodnika Rolniczego, Profi – profesjonalna technika rolnicza, Agrarlex – prawo dla rolnika i były w-ce naczelny top agrar Polska.

Nasi specjaliści przygotowują i publikują na Agrokonsument.pl teksty poświęcone tematyce podatkowej. Od podatków dochodowych (PIT, CIT) poprzez podatek VAT, akcyzę oraz podatki lokalne.

Zapraszamy do zapoznania się przygotowywanymi materiałami, które z pewnością będą przydatne w codziennym życiu zawodowym i rodzinnym. Kliknij TUTAJ

21.04.2022 – Taxa Group w Forcie Przygody

Tego dnia wybraliśmy się do Fortu Przygody we Wrocławiu. Tam zamieniliśmy się w poszukiwaczy skarbów. Po otrzymaniu map zostaliśmy podzieleni na trzy grupy, które miały za zadanie odnalezienie kluczy otwierających drzwi do skarbca. Pierwsza na mecie była drużyna „pod dowództwem” Arkadiusza Gaczyńskiego, choć drużyna Kasi Nowickiej deptała im po piętach. Natomiast zespół Ani Napierajczyk zdobył dla wszystkich dodatkowe „słodkie łupy”. Po odnalezieniu skarbów i rozwiązaniu zagadek musieliśmy wykazać się jeszcze nie lada precyzją, ponieważ dostaliśmy do rąk łuki. W tych „bitwach” każdy z nas wykazał się odwagą i determinacją. Po tych emocjach został jeszcze rozegrany mecz piłki siatkowej, w którym zwycięstwo odniosła drużyna Jakuba Boberskego. Po wyczerpujących, pełnych emocji zadaniach, mogliśmy wspólnie usiąść przy ognisku, mile spędzając kolejną część wieczoru.

Życzenia świąteczne

Wszystkim naszym klientom życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne napełniły serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.