TaxA rośnie w siłę!

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy już w niedługim czasie siedziba Spółki zyska kolejne pomieszczenia. Dzięki temu zwiększy się efektywność pracowników, powierzchnia biurowa będzie dostosowana do ich potrzeb co wpłynie na większy komfort w pracy. Czekamy z niecierpliwością!

Nasz zespół

Grono naszych współpracowników systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączył kolejny konsultant podatkowy Marcin Wasilewski.

Kolejny Doradca Podatkowy w TaxA Group

Mamy kolejne powody do radości, Konrad Miazga w ostatnim czasie zdał ustny egzamin na doradcę podatkowego. Gratulacje dla Konrada od całego zespołu TaxA Group

Ania Napierajczyk Starszym Konsultantem

W lipcu 2018 roku Anna Napierajczyk dokonała kolejnego kroku na swojej ścieżce zawodowej. Objęła stanowisko starszego konsultanta podatkowego. Życzymy Ani powodzenia na nowym stanowisku!

Wygrana sprawa TAXA przed NSA – przełomowy wyrok

10 lipca 2018 roku ogłoszony został wyrok NSA (sygnatura akt II FSK 1185/16 ) dotyczący użytkowania samochodów służbowych do celów prywatnych, w którym to wyroku Sąd zgodził się ze stanowiskiem naszej Kancelarii, iż wartość miesięcznego doliczenia do przychodu (w zależności od pojemności silnika – 250;400 zł miesięcznie) obejmuje także wydatki na zakup paliwa. To pierwszy a zarazem przełomowy wyrok w przedmiotowym zakresie, szczególnie z uwagi na odmienne stanowiska organów podatkowych.

Inwestujemy w ludzi

Marcelina Znamirowska swoją przygodę z TaxA Group rozpoczęła jako praktykantka. Od lipca 2018 roku, dzięki swojej ogromnej chęci do nauki oraz szybkiemu przyswajaniu wiedzy dołączyła do zespołu już jako Młodszy Konsultant podatkowy.