Wakacje

Tegoroczne wakacje są już na półmetku. W tym roku najchętniej odwiedzanym przez naszych Pracowników miejscem wypoczynku stały się kraje śródziemnomorskie, szczególnie Grecja, Hiszpania, Włochy, Czarnogóra. Wszystkim naszym Klientom życzymy równie udanych urlopów i spokojnego powrotu do pracy!

Nasz zespół

W ostatnim czasie, nasze  do naszego zespołu dołączył Michał Jaros – Młodszy Konsultant oraz Ewelina Krzywka – Pracownik Administracyjny. Życzymy im wiele satysfakcji z pracy!

Magdalena Olszowska i Filip Bartela Starszymi Konsultantami

W styczniu 2019 roku, Magdalena Olszowska i Filip Bartela objęli stanowisko starszego konsultanta podatkowego. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia!

Nasz zespół

Grono naszych pracowników stale się powiększa – w ostatnim czasie dołączyła do naszego zespołu Iza Komar.

Ranking Dziennika Gazety Prawnej

Z dumą informujemy, że nasze głębokie zaangażowanie, włożony wysiłek oraz odpowiednio ukierunkowane działania znalazły wymierne przełożenie na wyniki naszej firmy, dzięki czemu plasujemy się tuż za pierwszą dziesiątką dużych firm i doradców podatkowych. Pragniemy podzielić się wielkim sukcesem, którym jest 12 miejsce w XIII rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Nasz zespół

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy do naszego zespołu dołączyła Anna Kwiecień oraz Adam Zadka. Powiększyli oni grono naszych konsultantów podatkowych. Życzymy jak największych sukcesów!