Nasz zespół

Grono naszych pracowników stale się powiększa – w ostatnim czasie dołączyła do naszego zespołu Iza Komar.

Ranking Dziennika Gazety Prawnej

Z dumą informujemy, że nasze głębokie zaangażowanie, włożony wysiłek oraz odpowiednio ukierunkowane działania znalazły wymierne przełożenie na wyniki naszej firmy, dzięki czemu plasujemy się tuż za pierwszą dziesiątką dużych firm i doradców podatkowych. Pragniemy podzielić się wielkim sukcesem, którym jest 12 miejsce w XIII rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Nasz zespół

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy do naszego zespołu dołączyła Anna Kwiecień oraz Adam Zadka. Powiększyli oni grono naszych konsultantów podatkowych. Życzymy jak największych sukcesów!

Nasz Zespół

Grono naszych współpracowników systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie do działu Administracji dołączyła kolejna osoba Agnieszka Jakubowska.

Dzień kobiet

8 marca w Taxa obchodziliśmy Dzień Kobiet. Obyło się bez goździków czy rajstop, ale było za to bardzo słodko. W imieniu Kobiet Taxa dziękujemy Panom za słodkie podarunki.

Nasz Zespół

Grono naszych współpracowników uległo zmianie. W ostatnim czasie w dziale Administracji do naszego zespołu dołączyła kolejna osoba Dominika Szerszeń w miejsce Joanny Wróbel. Asi bardzo dziękujemy za współpracę oraz Życzymy wiele sukcesów na polu zawodowym !