TaxA po raz kolejny z tytułem Gazeli Biznesu

Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Według Gazety Gazela Biznesu uplasowaliśmy się na 162 miejscu w Rankingu Województwa Dolnośląskiego w kategorii „Najbardziej dynamicznych małych i średnich firm” (pod uwagę brano 373 firm z województwa). Natomiast w Rankingu ogólnopolskim mieścimy się na 1955 pozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami

Nasz zespół

Od stycznia 2020r. do naszego zespołu dołączyła Anna Borecka. Życzymy wiele sukcesów na polu zawodowym.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Dziękując Państwu serdecznie za dotychczasową współpracę pragniemy złożyć życzenia ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

TaxA w mediach

Miło nam poinformować, że uzyskany przez Taxa wyrok z dnia 9 lipca 2019 r. przed NSA w kwestii opodatkowania obiektów narciarskich wzbudził zainteresowanie mediów.

W związku z tym, w dniu 9 grudnia 2019 ukazał się w gazecie Rzeczpospolita artykuł napisany przez Taxa Group, a skomentowany przez naszego menadżera i specjalistę w podatku od nieruchomości Piotra Adamiaka. Zapraszamy do lektury!

Pobierz broszurę

Wigilia 2019

W tym roku Wigilia firmowa dla wszystkich pracowników TaxA odbędzie się 13.12.2019 roku w restauracji La Maddalena we Wrocławiu. Wspólnie złożymy sobie życzenia oraz obdarujemy się prezentami.

Ewa Fusiara i Robert Borzycki Starszymi Konsultantami

W listopadzie 2019 roku Ewa Fusiara i Robert Borzycki objęli stanowisko Starszego Konsultanta Podatkowego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!