Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, składamy wszystkim naszym Klientom najserdeczniejsze życzenia- wielu radosnych, pełnych ciepła i spokoju chwil oraz wszystkiego co najlepsze, w każdym dniu Nowego 2021 Roku. – Zarząd i pracownicy TaxaGroup.

Nasz zespół

Do naszego zespołu dołączyły nowe osoby: Paweł Chmielewski, Martyna Diduszko, Martyna Rożek, Ilona Migacz, Katarzyna Nowicka, Beata Świerk. Nowym pracownikom życzymy powodzenia i dużo satysfakcji z pracy! Na dziś kancelaria TaxA Group to zespół 50 osób.

Nasz zespół

Marta Koniewska – dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy od dzisiaj dołączyła do grona menadżerów Taxy.

Praktyki

Z początkiem lipca, studenci (2-go roku ) Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbywają w naszej Kancelarii praktykę zawodową. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie jakie zdobędą,w Taxie, zaowocują w ich przyszłej karierze zarówno naukowej, jak i zawodowej. Być może część z tych osób zdecyduje się współpracować z Taxą

Akcja sprzątanie – otwarci na środowisko

W miniony piątek, część zespołu TAXY, wzięła udział w przedsięwzięciu „Akcja sprzątanie- otwarci na środowisko” organizowanej przez Art. Open. Mimo wysokiej temperatury, nasi przedstawiciele, dzielnie walczyli, o porządek.

Już po chwili worki zapełnione były odpadami, co uświadomiło nam dwie istotne kwestie: 1. nasza planeta jest bardzo zanieczyszczona, za co jesteśmy odpowiedzialni 2. Musimy dbać o zdrowie i czystość naszej Ziemi.

NASZ ZARZĄD

Z dniem 21.5 br., zmianie uległ skład zarządu Taxy.

Monika Mucha, która była prokurentem, jest teraz członkiem zarządu, obok Jakuba Boberskiego i Sabiny Moczko- Wdowczyk.