TaxA obecna na ważnych konferencjach!

Miło nam poinformować, że TaxA była partnerem I Ogólnopolskiej Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONE, która odbyła się 04.10.2018 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Uczestniczyło w niej ponad 250 biur rachunkowych i przedsiębiorców. Jednym z prelegentów był Partner TaxA Group Jakub Boberski. Tematem jego prelekcji była „Kontrola biznesowa jako narzędzie wspierania bezpieczeństwa biznesu i ograniczenia ryzyka podatkowe”.

Jakuszyce 2018

W dniach 27-28.09.2018 odbył się wyjazd integracyjny zespołu TaxA Group. Czas spędziliśmy w Hotelu Jakuszyce Sport & Spa. Wieczorem integrowaliśmy się podczas uroczystej kolacji wraz z zaprzyjaźnioną firmą Avanta Audit. Następnego dnia zostaliśmy przeszkoleni z zakresu pierwszej pomocy, zarówno w ramach części wykładowej jak i praktycznej. Ostatnim elementem wyjazdu były warsztaty rachunkowe oraz spotkania menadżerskie w zespołach.

Wyjazd integracyjny

Jak co roku TaxA wybiera się na planowy wyjazd integracyjny, tym razem do Jakuszyc. W związku z tym będziemy nieobecni dnia 28.09.2018 r. w biurze. Wrażeniami z wyjazdu podzielimy się po powrocie.

Nasz zespół

Grono naszych współpracowników systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyła kolejna osoba Melania Chudziak.

TaxA rośnie w siłę!

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy już w niedługim czasie siedziba Spółki zyska kolejne pomieszczenia. Dzięki temu zwiększy się efektywność pracowników, powierzchnia biurowa będzie dostosowana do ich potrzeb co wpłynie na większy komfort w pracy. Czekamy z niecierpliwością!

Nasz zespół

Grono naszych współpracowników systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączył kolejny konsultant podatkowy Marcin Wasilewski.