Bieg firmowy

Dnia 29 sierpnia 2020 roku pracownicy Tax Advisors Group wzięli udział w Biegu Firmowym, którego dochód został przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Everest. Z uwagi na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (SARS-CoV-2) w kraju, bieg odbył się w formie wirtualnej sztafety. Każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny miał do pokonania dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecydował łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Naszą firmę reprezentowały dwie drużyny, które pokonały dystans (w sumie 50 km) w czasie 2:01:13 oraz 2:34:09.

Chociaż tegoroczna edycja była inna od poprzednich to mocno trzymaliśmy kciuki za naszych zawodników, którzy z telefonami w ręku starali się pokonać trasę najszybciej jak mogli. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa oraz cel charytatywny przedsięwzięcia.

Nasz zespół

Grono naszych współpracowników systematycznie się powiększa. W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyła Weronika Chuchla. Życzymy powodzenia!

Nasz zespół

Od sierpnia 2020r. do naszego zespołu dołączyła Aleksandra Kobis. Zyczymy dużo satysfakcji z pracy!.

Nasz zespół

W ostatnim czasie, do naszego zespołu dołączyła Roksana Wąsowska. Życzymy wielkich sukcesów.

Taxa Group w Rankingach Firm i Doradców Podatkowych

Z przyjemnością informujemy, że braliśmy udział w XIV rankingu firm i doradców podatkowych Dziennika Gazety Prawnej oraz w rankingu Gazety Rzeczpospolitej dotyczących firm doradztwa podatkowego 2020r.

Według Dziennika Gazety Prawnej uplasowaliśmy się na 15 pozycji wśród dużych firm (30 firm było branych pod uwagę). Natomiast według rankingu Gazety Rzeczpospolitej przeskoczyliśmy z pozycji 29 na 22 w kategorii firm zajmujących się doradztwem podatkowym (wśród 73 firm biorących udział w rankingu) oraz zajęliśmy 30 pozycję z 63 według kategorii przychodów za rok 2019.

Bardzo cieszymy się z wysokich miejsc w Rankingach i mamy nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w następnych latach.

INFORMACJA

W związku z obowiązującym stanem pandemii nasza Kancelaria wprowadziła dodatkowe środki bezpieczeństwa i instrukcję postępowania/zachowania dla pracowników oraz Klientów przychodzących do naszego biura. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi oraz ich stosowanie. Przestrzeganie przedstawionych zasad pomoże nam wspólnie zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla naszych pracowników oraz dla Państwa.

Instrukcja dla personelu

Instrukcja dla klientów w biurze

Instrukcja dla klientów w przypadku odwiedzin pracownikow