Inwestujemy w ludzi

Marcelina Znamirowska swoją przygodę z TaxA Group rozpoczęła jako praktykantka. Od lipca 2018 roku, dzięki swojej ogromnej chęci do nauki oraz szybkiemu przyswajaniu wiedzy dołączyła do zespołu już jako Młodszy Konsultant podatkowy.

Nasi pracownicy dbają o swój rozwój zawodowy

Gratulujemy Ewelinie Pietruszyńskiej, która w czerwcu 2018 roku zdała pisemną część egzaminu na Doradcę Podatkowego. Trzymamy mocno kciuki za Ewelinę za zdanie kolejnego, ostatniego etapu!

Doceniamy naszych pracowników

W maju 2018 roku, dzięki swojemu zaangażowaniu, umiejętnościom oraz doświadczeniu Małgorzata Walaszczyk objęła stanowisko Starszego Konsultanta. Życzymy Gosi powodzenia oraz samych sukcesów na nowym stanowisku.

Uroczystości

01 czerwca 2018 roku świętowaliśmy wspólnie z Moniką Cygan, która tego dnia została szczęśliwą mężatką.
Życzymy Monice oraz jej współmałżonkowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Taxa Group w czołówce w XII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych

Dnia 27 czerwca 2018 roku opublikowano wyniki XII Rankingu najlepszych firm oraz kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce, organizowanego przez Dziennik Rzeczpospolita. 
Nasza Kancelaria została wyróżniona w kategorii najlepszej strony internetowej, która według Dziennika Rzeczpospolita jest jedną z najbardziej przejrzystych dla klientów. Pod względem liczby współpracujących doradców podatkowych uplasowaliśmy się na 27 miejscu Rankingu, co jest znakomitym wynikiem zważywszy na ilość biorących udział w konkursie firm. Z kolei za procentowy przyrost przychodów w 2017 roku w stosunku do roku 2016, zajęliśmy aż 14 miejsce. Ogromnie cieszymy się ze zdobytego wyróżnienia oraz wysokich miejsc w Rankingu i mamy nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych latach.

Ważne uroczystości

16 czerwca 2018 r. swój stan cywilny zmienił Filip Bartela. Cieszymy się szczęściem Filipa i życzymy nowożeńcom samych pomyślności na nowej drodze życia!